Wat u kunt verwachten
In deze release introduceren we een groot aantal wijzigingen die het taxatieproces verder optimaliseren zoals:
- Zo beschikt u nu over de mogelijkheid om een scenario (andere waardering) aan uw rapport toe te voegen.
- Het exploitatie gebonden waarderingsmodel is verder geoptimaliseerd t.b.v. zorgvastgoed.
- Het residuele grondwaarde waarderingsmodel is verder verbeterd.
- Voor het waarderen van een winkelcentra kunt u nu per ruimte een yield opgeven.
- De waterschapslasten worden automatisch op basis van coördinaten toegevoegd.
- Het toevoegen van Grondreferenties is nu mogelijk.
- Herzieningshuur en markthuur zijn gescheiden van elkaar.
- Erfpacht het is nu mogelijk om de canon 3 jaarlijks te laten indexeren. Dit is een veelgebruikte indexeringsperiode bij agrarisch vastgoed.
- Op wens van gebruikers is bij de het ruimte overzicht F.2 toegevoegd of de ruimte verhuurd is, leeg staat of in eigen gebruik is.
- Nieuw tekstveld onder D juridisch toegevoegd “Toelichting eigendom perceel” Indien dit veld wordt leeggelaten zal het niet getoond worden in het rapport
Zie onze Release Notes voor een volledig overzicht van alle wijzigingen
Introductie “Andere Waarderingen”
SCENARIO’S TOEVOEGEN
Introductie van een veel gevraagde functionaliteit! Met deze release introduceren we voor onze gebruikers de mogelijkheid om een andere taxatie (waardering) toe te voegen aan het taxatierapport. Zo kunt u bijvoorbeeld een rapport toevoegen “Waarde na verbouwing”. Middels een dropdown selecteert u het gewenste complex. De waarde van het complex wordt automatisch opgehaald en de rekenbijlage worden automatisch als extra bijlagen aan het hoofdrapport toegevoegd. Dit kunnen alle soorten combinaties zijn, dus bijvoorbeeld een Belegging met een eigenaar -gebruiker of een Wooncomplex met een residueel object.
Voor TMI gebruikers geldt dat de toegevoegde complexen geen onderdeel zijn van de controle van het hoofdrapport.

Klik op het + om een scenario toe te voegen
Geen een naam het scenario
Klik in de regel via de dropdown kunt u een complex selecteren
De waarde van het gekozen complex wordt automatisch opgehaald
U kunt hier een omschrijving toevoegen
U kunt een “Ander Waardering” via =>> Tekst rapport =>> Complex =>> B Taxatie 1- Algemeen.